Nasza historia

Nasza firma powstała w 2010 roku jako owoc zamiłowania do auto-detailingu. Po 5 latach dystrybucji (z sukcesem wprowadziliśmy na polski rynek 2 marki angielskich kosmetyków samochodowych jako wyłączny dystrybutor) oraz zdobywania doświadczenia postanowiliśmy stworzyć własną markę kosmetyków samochodowych, która znacznie wyprzedza pod względem skuteczności sprowadzane przez nas jak i obecne na rynku kosmetyki samochodowe.

Jako pierwsi i jedyni na rynku opracowaliśmy innowacyjny szampon do czyszczenia tapicerek Encapsulator, który po wyschnięciu zamykał brud i składniki czyszczące w suche mikrokryształki, dzięki czemu tapicerka była miękka, przyjemna w dotyku i nie brudziła się szybciej jak w przypadku innych produktów. Encapsulator szybko okazał się prawdziwym hitem zyskując wielu zadowolonych klientów.

Po sukcesie Encapsulatora postanowiliśmy opracować gamę najnowocześniejszych, wyróżniających się skutecznością produktów do prania dywanów, wykładzin i tapicerek pod marką Maxifi.

Produkty Maxifi oferują nieosiągalną dotąd skuteczność i wydajność pracy (są rozcieńczane nawet do 1:960) jak również nowoczesną technologię M-Brittle.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest tworzenie najbardziej skutecznych produktów do prania dywanów, wykładzin i tapicerek. Poprzez skuteczność rozumiemy nie tylko efektywność czyszczenia z brudu ale również trwałość czyszczenia, która dzięki technologii M-Brittle jest znacznie większa niż w przypadku innych produktów. Ponadto nasze produkty posiadają formułę Total Protection, która chroni wszystkie elementy sprzętu czyszczącego przed korozją oraz powstawaniem osadów.

Nasza siedziba

Maxifi

Łucka Kolonia 79 21-100 Lubartów tel: 535 726 394 email: excede(małpa)excede.pl